Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych okolicznościach

Zabieg botoksu realizowany w komfortowych warunkach w Pure Aesthetic to jeden z innowacyjnych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin odbywa się wywiad ze specjalistą. Konsultacja kwalifikuje do zrobienia interwencji medycznej. Pacjentki są informowane o efektach, wskazaniach oraz przeciwwskazaniach. Można także oczekiwać na otrzymanie późniejszej dokumentacji fotograficznej, przed i po zabiegach. To wskazuje, że gabinet to miejsce profesjonalne. Znieczulenie dobierane jest indywidualnie i wykorzystywane są tylko przetestowane urządzenia.

Dlatego można oczekiwać doskonałych rezultatów. W dodatku pacjenci mogą liczyć też liczyć na opiekę pozabiegową. Dokładny zarys udostępnionych zabiegów zaprezentowany jest na stronie internetowej. To właśnie botoks jest jednym z najczęściej dobieranych zabiegów, tak samo przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Toksyna botulinowa pomoże wygładzić i spłaszczać zmarszczki mimiczne. Podana w odpowiedni mięsień blokuje przekazywanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Takie oddziaływanie trwa od 4 do sześciu miesięcy. Po podaniu botoksu mięsień rozluźnia się i skóra przestaje się marszczyć.

Dzięki temu twarz wygląda młodziej i w dalszym ciągu naturalnie. Zabieg można powtarzać co 6 miesięcy. Pacjenci decydują się na niego, ponieważ daje szybkie efekty i nie jest dużą ingerencją w organizm. Częste wskazania do jego przeprowadzenia to: zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy, okolica między brwiami czyli tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza w okolicy ust, zmarszczki oraz fałdy na brodzie i szyi, a także opadające kąciki ust. Z wykorzystaniem toksyny botulinowej wykonane są również zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżenie i wydłużanie bródki, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości oraz poprawa uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Dodaj komentarz