Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rekomendowane centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA

Zajęcia z terapii SI realizowane w ośrodku RÓWNO – WAGA w Tarnowskich Górach proponowane są dla dzieci, którzy mają trudności w obrębie pracy konkretnych zmysłów. Każdy rodzic, który zapisuje własne dziecko na terapia si Śląsk ma pewność, że jego maluch zostanie doskonale zadbany i zajmą się nim wykwalifikowani eksperci.

Dużym walorem ośrodka pozostaje to, że każdy plan pomocowy jest ustalany na prywatnych regułach. Za pośrednictwem ukierunkowanej zabawy pobudzone są zmysły dziecka, co usprawni równocześnie motorykę małą i dużą a także koordynację wzrokowo – ruchową.

Celem tej terapii jest dostarczenie maluchowi ustalonej liczby bodźców sensorycznych, co przekłada się na poprawę integracji bodźców jakie docierają do malucha z otoczenia, jak i z jego ciała. Najpierw ma miejsce diagnoza si Śląsk, mająca na celu dobierać dopasowane ćwiczenia dla danego dziecka.

Zajęcia mają miejsce w auli do tego przystosowanej, w jakiej używany jest specjalistyczny sprzęt: podwieszane platformy, huśtawki, hamaki, deskorolki, trampoliny, tunele, piłki gimnastyczne, równoważnie a także materiały o dowolnej fakturze, dedykowane do stymulowania dotykowej, wzrokowej, węchowej i smakowej.

Oferowana terapia si śląskie przeznaczona jest na przykład do maluchów: z nadwrażliwością na dotyk, nielubiących ubierać strojów z metką, nielubiących bawić się w piasku, ciągle się potykających, z wybiórczością pokarmową, stale pobudzonych, mających kłopoty z rysowaniem, mających problemy z napięciem mięśniowym, lękliwych i nad wyraz uwrażliwionych na głośniejsze dźwięki. Diagnoza zawiera: testy południowokalifornijskie, obserwację kliniczną dziecka, obserwację swobodnego zachowania dziecka, konsultację z rodzicami. Ćwiczenia odbywają się w wyposażonym gabinecie, a pedagodzy oraz fizjoterapeuci, posiadają stosowne dyplomy, potwierdzające ich uprawnienia. Jest to rekomendowany ośrodek na Śląsku.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Dodaj komentarz