Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Na co pomoże mezoterapia?

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, jednak spopularyzowana została dopiero jakieś dwadzieścia lat później. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, stosowana jest w celach leczniczych, profilaktycznych i najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej dowiesz się na Odmładzanie Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu skórze mieszaniny czynników odżywczych i aktywizujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu ciąg zastrzyków śródskórnych za pomocą nadzwyczaj cienkiej igły. Metoda ta wykorzystywana jest entuzjastycznie przez osoby potrzebujące ograniczyć zmarszczki oraz ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją cerę.

Przeprowadzenie takiego zabiegu przez lekarza specjalistę nie żąda hospitalizacji, ani całkowitego znieczulenia czy poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w następstwie tego za terapię bezpieczną i bezbolesną. Dla zdobycia pożądanego efektu nieodzowne jest jednak poddanie się cyklowi zabiegów, którego intensywność wyznacza lekarz. Jak na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Bezpośrednie zasilenie komórek cery substancjami regenerującymi czy też stymulującymi świadczy rodzaj iniekcji śródskórnej. Mezotarapia będzie zabiegiem w zasadzie nie powodujący dokuczliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Mimo to pacjenci z małym progiem odczuwania bólu mogą mieć na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Kiedy rozpocznie on działać substancje uzdrawiające wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w niezmiernie cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Dodaj komentarz