Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak wypoczywać na chorwackiej wyspie Mali Lošinj?

Zachwycająca chorwacka wyspa z delfinami to oczywiście Mali Losinj. Szacuje się, że na tej wyspie mieszka około 150 delfinów. Nad wyraz często będą pływać najbliżej tafli wody, wykonując zjawiskowe skoki. To dokładnie dlatego też spotkanie delfina jest tym, czego nie można zapomnieć. Delfiny to wprost symbol Losinj. Latem przybywając do miasteczka można się także świetnie bawić na wielu imprezach. Odbywają się one wprost codziennie lub są regularne i na pewno na nudę przyjezdni nie mogą na tej znajdującej się na terenie Chorwacji wyspie narzekać. Więcej informacji da się znaleźć na stronie internetowej https://www.vecernji.hr/lifestyle/suprotnosti-koje-privlace-1005341

Wieczorami można się wybawić na tarasach lub w klubach. Znajdują się tutaj liczne bary oraz disko, a te osoby, które preferują bawienie się do wczesnych godzin porannych na pewno muszą odwiedzić miejsca takie jak: Energy, Coctail bar, Priko, Zanzibar, czy Sarjy pub. Opłaca się poczytać wiadomości o takiej wyspie w sieci i nabrać przekonania, że jest to miejsce godne zauważenia. Treści na ten temat nie brakuje i można się wiele doinformować.

Kiedy ktokolwiek lubi podróżować po Chorwacji to ta wyspa go urzeknie. Mali Lošinj to urokliwe miasteczko – wyspa. W przeszłości było miastem portowym, jak dużo pozostałych miasteczek chorwackich. Obecnie w porze letniej można tu zobaczyć wiele ludzi, łodzie, jachty, statki, restauracje oraz nacieszyć krajobrazami i atrakcjami. Warto wybierać się na przechadzkę promenadą. Miasto jest cenione za wspaniałą przyrodę oraz sporo obiektów zabytkowych.

Zaleca się oglądać: wille austriackiej arystokratycznej familii, kościół świętego Marcina wybudowany w 1450 roku, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata z 1858 roku, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku wraz z fontanną z 2 delfinami rzeźbionymi w kamieniu dla zapamiętania dopłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko w 1960 roku. Idealne wrażenie robi pachnący ogród ziół. Mali Losinj jest miejscem wartym zauważenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Dodaj komentarz