Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Istota psychoterapii w odtruwaniu alkoholowym oraz odwyku

Jednym z w największym stopniu nadzwyczajnych opracowań dotyczących kuracji uzależnień jest metoda, jaka opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, którą odnieść wolno do wszystkich uzależnień, z jakimi jedynie wolno się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem traktującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się także wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – znacznie więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Warto tutaj dołączyć, że miał już w owym czasie na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, w jaki sposób Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przysporzyło się do jego globalnego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, w jaki sposób skutecznie kontrolować alkohol Carr inspiruje do wszystkich, jacy uświadomili sobie, iż przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku oraz samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie ważny fakt, a mianowicie, iż problem choroby alkoholowej dotyka o wiele częściej ludzi uformowanych, piastujących odpowiedzialne zawody, istotne funkcje społeczne niż-w jaki sposób się potocznie sądzi-osoby z marginesu cywilnego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu odbiorcom mechanizmu działania tzw. pułapki alkoholowej, jaka ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, jak się powszechnie uważa (a zwłaszcza w jaki sposób sugerują osoby uzależnione). Autor w poradniku koncentruje się zwłaszcza na obalaniu stereotypów związanych z alkoholem, przede wszystkim podkreślając absurd jednoczenia go z atrybutem solidnej zabawy oraz towarzyskości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Dodaj komentarz